Nike Premier II Sala IC

Przygotuj się na dominację na hali sportowej. Dzięki butom Nike Premier II Sale na pewno zaskoczysz resztę zawodników na boisku. Nike halówki to idealny wybór, z pewnością ich jakość i komfort cię nie zawiodą.

Górna część buta jest połączona z panelami ze skóry welurowej i siatką. Elegancka skóra zapewnia delikatny dotyk piłki, a siatkowe panele zapewniają dobrą oddychalność buta. Wyposażony w dobrze znaną piankę Lunarlon firmy Nikes, która zapewnia płynne i szybkie reagowanie na wstrząsy, niezależnie od tego, czy jesteś na boisku, czy nie. Gumowa podeszwa zapewnia dobrą przyczepność, dzięki czemu zawsze będziesz miał przewagę przeciwnika podczas przyspieszania i wykonywania ostrych skrętów.

Dynamiczne buty, które zawsze się sprawdzą! Staranność ich wykonania sprawia, że buty dobrze leżą na wszystkich stopach. Oprócz tego Nike halówki zapewniają miły dotyk (zobacz). Klasyczne sznurowanie idealnie się sprawdza na tym właśnie modelu. Elastyczność stała się jeszcze bardziej naturalna dzięki tym halówkom. W butach Nike Premier II Sala IC zwinność i szybkość są absolutnie kluczowe. Jest to model dla graczy, którzy zaskakują na boisku, robiąc rzeczy, których nikt się nie spodziewa, czym szybko zdobywają przewagę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *